Edukit 4in1 Puzzle Cars 3

929 ден Со ДДВ

Едукит вклучува 4 едноставни игри. дизајнирани специјално за деца, претставувајќи ги нивните најсакани ликови. Се состои од слики што ги претставуваат најсаканите ликови на најмалите. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат убави, живописни и брилијантни слики за игра што никогаш не завршува.

На залиха

Спореди
Шифра: CLE13710 Категории: , , Ознаки: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands