Dune Buggy

899 ден Со ДДВ

Уживајте во 3 можности за градење со овој сет 3 vo 1. Изградете баги, мотор на 4 тркала и авион за уште поголема акција и авантура.

На залиха

Compare
Шифра: 19LEG31087 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands