Dragon & Viking – Сет фигури

1.759 ден Со ДДВ

Почнете ја битката и доживејте авантура со комплети змејови и викинзи од филмот How to Train Your Dragon. Секој лик од змеј има зачудувачки вистински детали и изгледа како филмски лик.

На залиха

Compare
Шифра: SN6045112 Категории: , ,
Бренд:: Dragons
Brands