Downtown Fire Brigade

8.389 ден Со ДДВ

Заштитете ги граѓаните на Lego Сити со неверојатниот сет за противпожарна бригада, во кој има голем камион со пожарникарски скали и црево со пумпа со функција за млаз. Овој возбудлив сет вклучува зграда од 3 нивоа со покрив, градежна површина со ограда, светилка и самостоен кран. Тука е и огнениот хеликоптер, мотор и 7 минифигури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60216 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands