Dough Mosaic

689 ден Со ДДВ

Оригиналната мозаична уметност со едноставно мешање на трите специјални бои. Со црвена, сина и жолта ќе создадете боја и притиснете ја во рамката.

На залиха

Спореди
SKU: 4M04600 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands