Докторски сет

575 ден Со ДДВ

Неопходен сет за секоја мала идна докторка! Без разлика дали прегледувате пријател, милениче или играчка – во практичен куфер ги имате сите потребни лекарски алатки: стетоскоп, термометар, шприц …

На залиха

Compare
Шифра: BEH634088-HJ097 Категории: , ,
Бренд:: Best Luck