Докторски сет

699 ден Со ДДВ

Неопходен сет за секој мал иден доктор! Без разлика дали прегледувате пријател, милениче или играчка – во практичен куфер ги имате сите потребни лекарски алатки: стетоскоп, термометар, шприц …

На залиха

Спореди