Doctor set

1.690 ден Со ДДВ

Играта со доктори е совршена за да ја искажете грижливата страна на вашето малечко додека тие се преправаат дека играат како вистински доктор. Вклучува дрвен стетоскоп, монитор за крвен притисок, термометар, шприц и рефлекс чекан, сите спакувани во корисен медицински случај. Комплетот е со соодветна големина за деца од предучилишна возраст.

Нема на залиха

Спореди
SKU: PLAN3451 Категории , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands