Disney Minnie – Автобус со облици

889 ден Со ДДВ

Интересен автобус на Мани Маус на тркала, во розов дизајн совршен за девојчиња. Има 6 дупки со различни форми на својот покрив во кои можете да вметнете соодветна форма на коцка: круг, коцка, триаголник, срце, sвезда и цвет. Вметнувајќи ги коцките во автобусот, детето развива чувство за допир, чувство за вид како и психомоторни способности преку координација на видот и допирот како и подигање на свеста за целото тело.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLEMY14933 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni Baby
Brands