Dino Car – Rex

419 ден Со ДДВ

Дрвено возило во форма на тирекс, специјално изработен за мали детски рачиња.

1 на залиха

Спореди
SKU: PLAN5692 Категории , , Ознака:
Бренд:: Plan Toys
Brands