Детски ранец – Мрзливец

2.039 ден Со ДДВ

Прецизни детали и издржливи материјали гo прават овoj ранец совршен за излегување. Страничниот џеб од еластична ткаенина собира шише сок или шише вода. Предниот џеб е за чување нешто за јадење, а има и дополнителни џебови за моливи и други додатоци. Удобните ремени лесно се вклопуваат на малите детски рамена!

На залиха

Спореди
SKU: HOP210241 Категории , , Ознака:
Бренд:: Skip Hop
Brands