Детски ранец голем – Пеперутка

2.719 ден Со ДДВ

Симпатичен ранец кој одговара на сите неопходни работи што му се потребни на вашето дете во училницата и пошироко. Широкиот отвор за лесен пристап, плус проѕирниот преден џеб, го прави лесен за пакување и земање на потребните работи, додека мрежестиот џеб од шишето ги држи пијалоците при рака. Големина што е соодветна за училишни папки, залихи, торба за ручек.

7 на залиха

Спореди
Шифра: HOP9L750610 Категории: , , Достапно: ,
Бренд: Skip Hop
Бренд: