Cybex Solution M, Autumn Gold

11.290 ден Со ДДВ

Стабилно и висококвалитетно детско седиште за автомобил Cybex Sollution M zа деца на возраст од приближно 3 до приближно 12 години (15-36 кг), погоднo за автомобили со и без Isofix. Седиштето има интегрирана заштита од страничен удар (L.S.P. систем), 3-насочен прилагодлив потпирач за глава и школка што апсорбира енергија. 12-насочен прилагодлив потпирач за глава за удобност, потпирач за грб, лежерна и длабока перница за седишта и систем за вентилација. Лесно се закачува во автомобилот со безбедносен ремен на возилото.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY517000202 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands