Cybex Priam Footmuf Butterfly

12.990 ден Со ДДВ

Cybex Priam Footmuff од модната колекцијата Butterfly со светло обоени пеперутки исполнуваат супер трендовски стил на маскирната основа и е совршен додаток за на Вашето малечко му биде топло и пријатно да се вози во количка за време на студените, ладни месеци. Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

3 на залиха

Спореди
SKU: CY516430022 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Cybex
Brands