Cybex Priam Carry Cot, Anna K

18.399 ден Со ДДВ

Бесконечното пространство на универзумот, каде што sвездите, планетите и галаксиите се движат над просторот и времето во вечен танц на гравитацијата, е инспирацијата на модната дизајнерка Ана К. за колекцијата Space Rocket на Cybex. Во текот на првите месеци на бебето (од раѓање до приближно 6 месеци), корпата е совршено место за одмор во движење. Корпата има дополнителен штитник кој нуди заштита од сонце и ветер со UPF50 + за вашето малечко. Опремена со душек од мемориска пена кој ја поддржува правилната положба на лежење на малото, корпата не само што е супер-пространа, туку нуди и удобно, заштитено место за вашето новороденче.

На залиха

Спореди
SKU: CY518001369 Категории , , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands