Cybex Priam AnnaK DUO Ramka + Lux Seat

59.999 ден Со ДДВ

Бесконечното пространство на универзумот, каде што sвездите, планетите и галаксиите се движат над просторот и времето во вечен танц на гравитацијата, е инспирацијата на модната дизајнерка Ана К. за колекцијата Space Rocket на Cybex. Cybex Priam Lux е модул за количката Priam, што е уникатна од Cybex. Количката се одликува со висок квалитет, стилски дизајн и голема хауба што ќе заштити од дожд и лоши временски услови. Седиштето е реверзибилно. Потпирачот за грб лесно се менува во хоризонтална положба, обезбедувајќи му на бебето удобен сон и дозволувајќи употреба на седиштето од новороденчето. Има голема XXL тенда со UPF50 + заштита од сонце го штити вашето бебе. Висина на седење на 80 см – може да се користи и како столче за јадење ако е потребно. Безбедноста е загарантирана со меки ремени со пет точки. Безбедносните ремени се брзи и лесни за прилагодување. Одвоен браник за задржување обезбедува дополнителна безбедност. Рамката е од лесна алуминиумска конструкција. Тркалата се за сите терени со мека амортизација.

На залиха

Compare
Шифра: CYDUOANNAK Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands