Cybex Platinum Baby Blanket Birds of Paradise

4.590 ден Со ДДВ

Елегантен, модерен и безвременски додаток кој произлегува од средбата помеѓу висок спој и удобност. Ова пријатно ќебе е од модната колекција на Cybex Birds of Paradise. Меко, нежно бебешко ќебенце кое обезбедува удобно чувство прекривајќи го вашето бебе во облак на пријатна бестежинска состојба.

1 на залиха

Спореди
SKU: CY517001002 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands