Cybex Parasol Birds of Paradise

4.390 ден Со ДДВ

Прилагодливиот чадор од од модната колекција на Cybex Birds of Paradise кој може да се монтира на рамката на моделите Cybex Priam и Cybex Mios со заштита UPF + 50

На залиха

Спореди
Шифра: CY517001020 Категории: , , Ознаки: ,
Бренд:: Cybex
Brands