Cybex Organiser Bag

3.899 ден Со ДДВ

Организаторот на Cybex е уредна и компактна торбичка што може да се користи за да се носат сите работи што ви се потребни, додека сте надвор. Оваа стилска торба е компатибилна со која било количка Cybex и содржи повеќе внатрешни џебови за да ви помогне да се организирате и ви овозможува да чувате предмети на дофат на раката.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY518001470 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands