Cybex Onyx Violet Spring pink

7.056 ден Со ДДВ

Onyx е мултифункционална и лесна количка за бебе која може да се користи од раѓање. Опремена со XXL тенда со UVP50 + заштита од сонце и 4 позиции на легло кои се подесуваат со една рака, Onix совршено комбинира интелигентна функционалност, со голема удобност и модерен дизајн. Количката има ротирачки предни тркала и амортизација на задните. Системот на склопување е чадор за полесно да ја собира во секој багажник.

2 на залиха

Спореди