Cybex, Gloves

3.540 ден Со ДДВ

Ракавици од колекцијата на Cybex Platinum кои одговараат на сите колички Cybex. На постудени температури, вашите раце се добро заштитени од студ. Во средината на ракавиците има силиконски џеб, во кој можете да го чувате вашиот паметен телефон и да го користите без да го извадите од џеб.

На залиха

Compare
Шифра: CY518001472 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands