Cybex Footmuff, JS Wings Pink

12.999 ден Со ДДВ

Cybex Priam Footmuff од Fashion колекцијата на Jeremy Scott Cherub Pink е совршен додаток за на Вашето малечко му биде топло и пријатно да се вози во количка за време на студените, ладни месеци. Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

1 на залиха

Спореди
SKU: CY518001409 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands