Cybex Epriam JS Wings

159.999 ден Со ДДВ

Интелигентна и исклучително иновативна e-Priam ви дава моќ да се движите по угорнини и удолнини со леснотија и интелигентно се прилагодува на груб терен. Отежнатото движење по угорнини е минато со e-Priam која ви пружа помош кога највеќе ви е потребна. Кога ќе се активира подршката за возење по угорнина на e-Priam го мониторира напорот на буткање на количката и изгледа како возење по тротоар. Движењето по удолнини е удобно и грациозно со e-Priam, подршката за удолнини го детектира притисокот на влечење на рачката и го успорува спуштањето по удолници. Немојте да размислувајте двапати за да излезете преку груб терен, како што се песочни плажи, патеки од земја и снежни зимски улици. Поголема леснотија за патување за вас, поголема удобност при патувањето за вашето дете. Cybex e-Priam Lux Seat дизајнирана од американскиот дизајнер Џереми Скот кој ги разбива дизајнерските обичаи на модниот свет, создавајќи уметнички дела визуелно екстравагантни и исто така функционални. Златните додатоци и крилјата додаваат дополнителна искра што е невозможно да се пропушти.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY519004225 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands