Cybex Epriam Chrome Black + Lux Seat Koi

106.999 ден Со ДДВ

Интелигентна и исклучително иновативна e-Priam ви дава моќ да се движите по угорнини и удолнини со леснотија и интелигентно се прилагодува на груб терен. Отежнатото движење по угорнини е минато со e-Priam која ви пружа помош кога највеќе ви е потребна. Кога ќе се активира подршката за возење по угорнина на e-Priam го мониторира напорот на буткање на количката и изгледа како возење по тротоар. Движењето по удолнини е удобно и грациозно со e-Priam, подршката за удолнини го детектира притисокот на влечење на рачката и го успорува спуштањето по удолници. Немојте да размислувајте двапати за да излезете преку груб терен, како што се песочни плажи, патеки од земја и снежни зимски улици. Поголема леснотија за патување за вас, поголема удобност при патувањето за вашето дете. Инспириран од јапонската риба позната како „жив скапоцен камен“, верзијата на Koi Fashion Collection со ограничено издание на Cybex Priam додава треперливи сребрени ткаенини и детали за еден вид на оваа веќе стилска количка. Апликации со врвни материјали и везови ја красат крошната, симболизирајќи го самоизразувањето.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CYEPRIA3509-2197 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands