Cybex Epriam Chrome Black + Ferrari Light Silver Grey

81.319 ден Со ДДВ

Cybex Epriam од колекцијата на Scuderia Ferrari која содржи висококвалитетни ткаенини, прекрасни украси и, се разбира, иконското лого на Ferrari. Интелигентната и исклучително иновативна e-Priam ви дава моќ да се движите по угорнини и удолнини со леснотија и интелигентно се прилагодува на груб терен. Отежнатото движење по угорнини е минато со e-Priam која ви пружа помош кога највеќе ви е потребна. Кога ќе се активира подршката за возење по угорнина на e-Priam го мониторира напорот на буткање на количката и изгледа како возење по тротоар. Движењето по удолнини е удобно и грациозно со e-Priam, подршката за удолнини го детектира притисокот на влечење на рачката и го успорува спуштањето по удолници. Немојте да размислувајте двапати за да излезете преку груб терен, како што се песочни плажи, патеки од земја и снежни зимски улици. Поголема леснотија за патување за вас, поголема удобност при патувањето за вашето дете.

На залиха

Спореди
Шифра: CYEPRIA3509-2709 Категории: , , ,
Бренд:: Cybex
Brands