Cybex Changing Bag|ATGL|

9.990 ден Со ДДВ

Кога шетате со вашето дете, секогаш има потреба да ги чувате неговите предмети. Торбата е исклучително функционална со 9 внатрешни џебови. Има специјален водоотпорен оддел, подлога за пресоблекување и термобокс за шише. Нејзините рачки овозможуваат лесно прицврстување на количката.

На залиха

Compare
Шифра: CY516430006 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands