Cybex Changing Bag, Anna K

13.599 ден Со ДДВ

Практична, стилска торба со вселенско мотиви и кожни влошки со 7 внатрешни џебови, држач за шишиња и наменски влажен оддел. Лесно се прицврстува на рамката на шасијата со количката. Со торбата е вклучен и душек што може да се отстрани.

4 на залиха

Спореди