Cybex Car Seat Adapter M-Line Stroller

1.390 ден Со ДДВ

Адаптери M-Line од Cybex со кои можете да прикачите седиште за автомобил gr.0+ на шасијата на количката Balios M.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY515417004 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands