Cybex Callisto Classic Black-Black

13.680 ден Со ДДВ

Calisto е мултифункционална и лесна количка за бебе која може да се користи од раѓање. Опремена со XXL тенда со UVP50 + заштита од сонце и 4 позиции на легло кои се подесуваат со една рака, Calisto совршено комбинира интелигентна функционалност, со голема удобност и модерен дизајн. Количката има ротирачки предни тркала и амортизација на задните. Системот на склопување е чадор за полесно да ја собира во секој багажник.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY3207005 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands