Cybex Balios S Adapter

1.799 ден Со ДДВ

Cybex Balios S адаптерите ќе ви овозможат брзо и лесно прицврстување на седиштето за новороденчиња од брендот Cybex на вашата количка Balios S, претворајќи го во практичен систем за патување.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY518001466 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands