Cybex Balios M – True Blue

19.192 ден Со ДДВ

Balios M е високо квалитетна количка со практична функционалност и реверзибилно седиште. Тркалата со добра апсорпција на удари изработени од гума од пена совршено ги апсорбираат нерамнините на патот. За безбедноста на детето, има внатрешни 5-точки на безбедност на прицврстувачи со влошки. Има голема XXL тенда со UV50 + фактор за заштита од сонце. Рачката е прилагодлива за висината. Потпирачот за грб на седиштето се прилагодува во повеќе позиции. Количката со четири тркала е опремена со голема и пространа корпа за купување. Со додавање на потребните адаптери количката Balios M се претвора во систем за патување, бидејќи неговата шасија е компатибилна со корпа за новороденчиња за Balios M и седишта за автомобили од група 0+.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY515213004 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands