Cybex Baby Blanket, Anna K

4.599 ден Со ДДВ

Елегантен, модерен и безвременски додаток кој произлегува од средбата помеѓу висок спој и удобност. Ова пријатно ќебе е од модната колекција на Anna K. Space Rocket. Меко, нежно бебешко ќебенце кое обезбедува удобно чувство прекривајќи го вашето бебе во облак на пријатна бестежинска состојба.

На залиха

Спореди
Шифра: CY518001431 Категории: , , Ознаки: ,
Бренд:: Cybex
Brands