Cybex Baby Bag|BLCK|

3.990 ден Со ДДВ

Торбата за менување на Cybex Gold е практичен и стилски придружник. Торбата има водоотпорен оддел, држач за шишиња и подлога за менување.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY515407006 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands