Cubicfun Harry Potter Official License Diagon Alley

399 ден Со ДДВ

За сите љубители на волшебниот свет на Хари Потер, оваа детална 3Д сложувалка на познатата продавница за шеги Diagon Alley на Фред и Georgeорџ Визли, ја прави совршен подарок! Создадете своја сопствена забава и магија додека го составувате овој импресивен 3Д-модел на познатиот Волшебник на Вилис и отпатувајте на возбудливите сцени од сагата Хари Потер.

На залиха

Спореди