Cubicfun Harry Potter Diagon Alley Ollivanders Wand Shop

399 ден Со ДДВ

За сите љубители на волшебнио свет на Хари Потер, оваа детална 3Д сложувалка на познатата продавница за стапчиња во Дијагон Алеј, Оливандерс, ја прави совршен подарок! Создадете своја сопствена забава и магија додека го составувате овој импресивен 3Д-модел на познатата продавница за стапчиња Olivanders и отпатувајте на возбудливите сцени од сагата Хари Потер.

На залиха

Спореди