Cubicfun Harry Potter Diagon Alley Gringotts Bank

399 ден Со ДДВ

За сите љубители на волшебниот свет на Хари Потер, оваа детална 3Д сложувалка на познатиот финансиски естаблишмент на Дијагон Алеј, Гринготс банка го прави совршениот подарок! Создадете своја сопствена забава и магија додека го составувате импресивниот 3D модел на познатата банка Гринготс, во кој е претставен монструозниот украински змеј и вратете се на возбудливите сцени од сагата Хари Потер.

1 на залиха

Спореди