Crybabies Mickey

2.999 ден Со ДДВ

Crybabies облечено во пижами на Мики Маус. Mожете да играте со него и да го лулате, да го шетате, да му ја менувате облеката. Малиот Мики навистина знае да плаче, кога цуцлата ќе му испадне, плаче со вистински солзи.

На залиха

Compare
Шифра: IM97858 Категории: , ,
Бренд:: Cry Babies
Brands