Crybabies Fantasy Rosy/Dina

2.799 ден Со ДДВ

Вашите омилени кукли што плачат имаат целосни луди пижами. Крокодил Dina или ирвасот Rosie Изберете ја онаа што е најслатка и уживајте во безгрижна игра со неа. Може да плаче кога нешто и пречи. И тогаш и течат вистински солзи. Дадете и ја цуцлата и на тој начин ќе ја смирите.

Нема на залиха

Спореди
SKU: IM93720 Категории , ,
Бренд:: Cry Babies
Brands