Crybabies Fantasy asst

2.899 ден Со ДДВ

Crybabies Fantasy прекрасно бебе во костим ќе ги исполни вашите часови во игра со боја, спокојство и магија. Многу е лесно за употреба, само треба да ја отстраните лажливката и бебето ќе почне да плаче. Вратете ја лажливката за да престане да плачете. Куклата е изработена од мек и многу отпорен винил, со механизам во главата за вода што овозможува ослободување на солзи. Се продаваат одделно.

Нема на залиха

Compare
Шифра: IM91634 Категории: , ,
Бренд:: Cry Babies
Brands