Cross Stitch

799 ден Со ДДВ

Овој сет е одличен начин лесно да научите да везете со вкрстен бод! Можете да изберете да везете торба со мотив пеперутка или држач за пенкало.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 4M02749 Категории , ,
Бренд:: 4M
Brands