Croquet

2.690 ден Со ДДВ

Омилена крикет игра за цела фамилија. Сетот вклучува 4 различни дрвени топчиња – птица, тигар, мајмун и жаба. 2 рачки, 4 обрачи низ кои треба топчињата да поминат.

На залиха

Compare
Шифра: PLAN5189 Категории: , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands