Creative Bricks

1.159 ден Со ДДВ

Уживајте во креативниот сет од коцки и оставете ја вашата фантазија да дивее! Можностите за градба се бесконечни, со класични коцки во 29 различни бои и специјални парчиња, вклучувајќи врати, прозорци, тркала, очи и пропели. И, ако не знаете вклучена е и книгичка со идеи. Ова е идеален комплет што ќе им помогне на градежниците да се развиваат и да ја надополнат секоја постоечка колекција на LEGO.

На залиха

Compare
Шифра: 15LEG10692 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands