Crea Idea – Лабараторија за стикери

999 ден Со ДДВ

Оригинална и креативна лабораторија на светки и налепници ќе ги осветли сите ваши креации! Холографски налепници од неодоливи бои се брзо подготвени за лепење на сите ваши тетратки, торби и цртежи! Додадете пеперутки и срца – направете честитки за вашите најблиски,супер светкави и уникатни!

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLEMY15279 Категории , ,
Бренд:: Clementoni
Brands