Crea Idea – Фабрика за миризливи цртежи

1.149 ден Со ДДВ

Запознајте го светот на уметноста на најзабавен начин со оваа креативната лабораторија! Сетот содржи неутрални основи, бои и мириси, а на вас е да додадете фантазија и да создадете уникатни уметнички дела! Експериментирајте со теми и стилови и кога ќе завршите – подарете им на вашите најблиски уникатни дела.

Нема на залиха

Спореди