Crazy Chic – Лабараторија за тетоважи

2.099 ден Со ДДВ

За љубителите на тетоважи е овој одличен сет со кој можете сами да создадете одлични трендовски тетоважи! Безброј додатоци и светки ќе ви овозможат лесно да ја искажете вашата креативност!

На залиха

Compare
Шифра: CLEMY15316 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands