Cozy Coupe Shopping Cart

3.490 ден Со ДДВ

Cozy Coupe е комбинирана со количка за намирници за играчки за да се создаде совршена количка за игра. Децата можат да ги носат своите кукли на возење додека ја собираат својата храна или замислуваат патување до самопослуга. Ова е идеална играчка за приклучување на имагинативна игра и активна физичка игра.

2 на залиха

Спореди
SKU: LT618338 Категории , , Ознака:
Бренд:: Little Tikes
Brands