Cot S, Manhattan Grey

8.999 ден Со ДДВ

Во текот на првите месеци на бебето (од раѓање до приближно 6 месеци), Cot S е совршено место за одмор во движење. Корпата има дополнителен штитник кој нуди заштита од сонце и ветер со UPF50 + за вашето малечко. Рачката за носење на Cot S е поставена долж сончевата крошна за лесно носење и прицврстување на основата на колички Balios S и Eezy S-Twist. Опремен со душек од мемориска пена кој ја поддржува правилната положба на лежење на малото, Cybex Carry Cot S не само што е супер-простран, туку нуди и удобно, заштитено место за вашето новороденче.

2 на залиха

Спореди
SKU: CY518001145 Категории , , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands