Compass Stelle Grigie

13.999 ден Со ДДВ

Cam Compas е многу лесна и компактна количка со алуминиумска рамка која има продолжен покрив кој служи како штитник за сонце. Количката има прилагодлив потпирач за грб што може да се прилагоди во целосна лежечка положба и ја прави погодна за употреба од раѓање. Има просторно седиште, прилагодлив потпирач за нозе. Количката се склопува со едната рака и има можност за влечење на количката во преклопена состојба како куфер, благодарение на рачката што може да се повлече, ја прави количката практичен помошник на вашите патувања. Количката има безбедносни ремени со 5 точки, поврзана прилагодлива рачка, држач за нозе , предни ротирачки тркала со систем за заклучување и задни тркала со поврзана сопирачка.

Нема на залиха

Спореди
БРОЈ: ART832-199 Категории: , ,
Бренд: Cam
Бренд: