Cocoon S Trust – Blue

8.999 ден Со ДДВ

Мека, тесна и пријатна, мека торбичка за носење Cybex Cocoon S е совршен додаток за вашиот количка. Пополнетите области околу главата и вратот и специјалните прицврстувачи обезбедуваат оптимална температура во секое време. Долгите патенти широко ја отвораат корпата за да го претворат Cybex Cocoon S во подвижна, пригодна област за менување пелена. Функцијата за дишење 2 во 1 ги одржува малите бебиња да им биде топло во зима и ладно кога е топло надвор. Кошницата има мека подлога за главата, патентите од двете страни овозможуваат брзо и лесно вметнување и вадење на бебето.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY519000582 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands