Cocomelon – Schol Bus set

2.599 ден Со ДДВ

Направете обиколка на градот со музичкиот жолт училишен автобус CoComelon! Овој автобус со светли бои доаѓа со фигура на Џеј Џеј, популарен лик од едукативната серија Кокомелон. Училишниот автобус има место за 6 ваши омилени пријатели на Кокомелон! Притиснете ја решетката на автобусот и слушнете ја снимката од песната „Тркала на автобус“ со која со задоволство ќе пеете!

Нема на залиха

Спореди